In de della Faillestraat springt een hoofdleiding van de Pidpa zodat er vele duizende liters water verloren lopen. Bijna gans de dag zitten de buurtmensen zonder water totdat tegen de avond alles hersteld was.
lees meer nieuws van vroeger
Kalender
Openbaar vervoer
De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 20:40 uur (halte Kerk MTH).
De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is morgen om 08.32 uur
Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!
In 2012 schonk kunstenares Chris Tinel haar kunstwerk "Wachten op Antonius" aan de kinderboerderij Mikerf. Eerder was dit kunstwerk al te bewonderen in park De Mik naar aanleiding van de openluchttentoonstelling "Brasschaat05" in 2005 voor de viering van 175 jaar Brasschaat.
Het stenen werk is een combinatie van een varken en een mens. De vragen die men kan stellen hierbij zijn: is het de mens die af en toe beestig wordt of is het dier dat in bepaalde gevallen als een mens behandeld wordt? Voor zowel de kunstkenner als de kinderen die de kinderboerderij bezoeken is het kunstwerk vrij toegankelijk. De kleinsten kunnen het kunstwerk gebruiken als een zitbank.