Herfst in Maria-ter-Heide
Maria-ter-Heide
  Herfst in Maria-ter-Heide
           

Nieuws van vroeger

 22 augustus 1967 (58 jaar geleden)
Heel dikke rookwolken boven de statie van den tram. De oude wagens van de tram werden door een firma kort en klein gemaakt met snijbranders en daardoor geraakte het houten gebinte in brand wat weer minder opruim voor de firma tekende.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 05-10-2025 Den Toren & Klein Schietve ...
 25-12-2025 Kerstmis in de kerk

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 04:55 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

De Mick
  De Mick
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Concert in de wijk: The Dump Brothers en Melbondo

donderdag 28 juli 2011 vanaf 19:00 uur tot 23:30 uur

Waar: Plein achter de kerk van Maria-ter-Heide
Toegang: Gratis

Optredens van The Dump Brothers en Melbondo in samenwerking met buurtschap Maria-ter-Heide vzw en Stejoka vzw.

The Dump Brothers begonnen als straatband en dat hoor je nog steeds aan de frisse onbevlogen sound. Geen strakke partituren en afgeborstelde kostuums. Wel een gemeenschappelijke liefde voor traditionele Noord-Amerikaanse muziek. Noem het country, Americana, roots, rockabilly, cajun of hillbilly skiffle.

Na een samensmelting van zes gedreven muzikanten werd de band Melbondo volledig verklaard . Ze brengen zowel eigen nummers als covers. Hou je van electro, pop , dance of funky ritmes met een stevige gitaarrif, dan ben je bij Melbondo aan het juiste adres.

Meer info: http://www.melbondo.be

Meer te doen in Maria-ter-Heide