Parkvijver De Mik
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik
           

Nieuws van vroeger

 22 maart 1980 (45 jaar geleden)
De welpen doen een actie voor zonnebloemen en verkopen de zaadjes ervan voor de prijs van 20fr ten voordele van hun kamp.
Etienne Spetebrood, die zich lange tijd bezig hield met de werking voor de jongeren in de ziekenzorg, neemt afscheid van zijn vrienden tijdens een gezellige namiddag waarbij niet alleen gegeten en gedronken wordt, maar waar ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 13:23 uur (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zaterdag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Licht vliegwezen - Militair domein
  Licht vliegwezen - Militair domein
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Sintconcert door C-koren

zaterdag 05 december 2009 vanaf 11:00 uur tot 13:30 uur

Waar: Parochiecentrum De Kring - Kapellei 13 - 2930 Brasschaat
Toegang: Kaarten voor deze optredens zijn verkrijgbaar via 03 664 53 17 (Van Gestel) en kosten 5 euro.

Twee Ekerse C-koren presenteren een dubbel Sintconcert. De Lambertijntjes onder leiding van Veerle Hellemans en De Lambertijnen onder de leiding van Ilse Van Gestel het beste van zichzelf geven in een gezongen ode aan de grote kindervriend.

Meer info: http://www.c-koren.com

Meer te doen in Maria-ter-Heide