Herfst in Maria-ter-Heide
Maria-ter-Heide
  Herfst in Maria-ter-Heide
           

Nieuws van vroeger

 6 juli 1982 (43 jaar geleden)
Ere-aalmoezenier Van Cauwenbergh, legeraalmoezenier van het kamp viert vandaag zijn 80ste verjaardag in Kapellen. Vijftien jaar geleden ging hij met pensioen.  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Site Gunfire - 75 jaar bevrijding
  Site Gunfire - 75 jaar bevrijding
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Toneel: Met Congolese groeten

zaterdag 19 maart 2011 vanaf 20:00 uur

Waar: Parochiezaal De Kring - Kapellei 13 - 2930 Brasschaat
Toegang: €8

Een blijspel in twee delen door Jose Ruysevelts (Regie: Marina Henneuse). De acteurs: Diane Baeten, An Depre, Ann Goetschalckx, Fred Inghels, Dietger Ongenaert, Danielle Thijs, Karel Vergucht en Hilde Vermeiren.

Verhaal: Na een aanval op hun Congolse missiepost moeten de 2 missiezusters Bernarda en Aghata halsoverkop naar huis. Er is echter niet direct plaats in het klooster en daarom moeten ze eerst 14 dagen bij hun zus Justine verblijven. Dit is, na het ontslag van haar meid, voor Justine een ware ramp. En dan komt daar ook nog een "negerke" aanbellen die de zusters nog kent van vroeger... .

Contact: KAV - KWB Maria-ter-Heide (03 652 16 25 - 03 677 31 67)

Meer te doen in Maria-ter-Heide