Herfst in Maria-ter-Heide
Maria-ter-Heide
  Herfst in Maria-ter-Heide
           
  • Overzet amfibieën

  • De amfibieën overzet vindt zoals elk jaar weer plaats in de Kerkedreef en sommige delen van de Miksebaan. Dit jaar werden al 570 amfibieën overgezet (bron: www.hylawerkgroep.be).
  • Meer informatie op de amfibieën overzet pagina.

Nieuws van vroeger

 31 maart 1984 (39 jaar geleden)
In de zaal van het kamp vierden de leden van Jong en Lenig het 26ste jaarfeest van de club met een mooie turnavond.  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 05:21 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 09:08 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Site Gunfire - 75 jaar bevrijding
  Site Gunfire - 75 jaar bevrijding
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

54 jaar geleden op maandag 18 augustus 1969
De brievenbus aan het oude postgebouw bij de kerk wordt weggenomen wat een golf van protest meebrengt. Vele handtekeningen worden ingezameld om een nieuwe te vragen en indien mogelijk nog een bus aan de Wipstraat. Het is inderdaad voor deze mensen een heel eind lopen om hun post kwijt te geraken in de bus van het huidige postgebouw op de plaats van het oude café 'De Solsleutel'.
54 jaar geleden op maandag 18 augustus 1969
De brievenbus werd aan de oude post weggenomen wat een hele golf van protest ontketende. Handtekeningen werden ingezameld om een nieuwe te vragen en indien mogelijk nog eén aan de Wipstraat. Het is inderdaad een heel eindje lopen voor deze mensen om hun brieven te posten in de bus van het oude café de Solsleutel.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 maandag 23 juni 1986
 zaterdag 11 mei 1974
 donderdag 18 oktober 1979
 maandag 10 oktober 1983
 zondag 09 april 1967