Torenpoort De Mik (sneeuw 2021)
Maria-ter-Heide
  Torenpoort De Mik (sneeuw 2021)
           

Nieuws van vroeger

 14 december 1968 (57 jaar geleden)
Nadat een opening gekapt was in het ijs van de vijver op de Mick, werd een grote partij vis in het ijskoude water geloodst.

In de feestzaal van de Vrachtwagen vierden de jongste spelers van de voetbalploeg feest. De Night-Sisters zorgen voor stemmige muziek en burgemeester Hendrickx geeft een algemeen rondje

In 18RA ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 14-12-2025 Kerstmarkt in Polygon
 25-12-2025 Kerstmis in de kerk

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 07:42 uur (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zondag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Torenpoort van De Mik
  Walter De Vos
  Torenpoort van De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

54 jaar geleden op vrijdag 9 april 1971
Om 10uur precies begint Pol Vande Sanden, uitbater van de "Stad Antwerpen" aan een poging om het wereldrecord biljarten te breken. Daarvoor zal hij minstens 217u moeten wandelen rond zijn speelveld. Er is een deurwaarder bij als getuige en dokter Van Damme zorgt elke dag voor controle van het menu en de algemene gezondheidsevolutie. Er is ook een liefdadigheidsdoel aan verbonden. Steunkaarten worden verkocht voor de algemene onkosten en de opbrengst is voor de Bond van gepensioneerden.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 dinsdag 26 december 1978
 woensdag 20 januari 1988
 maandag 18 april 1988
 woensdag 01 april 1987
 zaterdag 31 oktober 1981