Mikhof
Maria-ter-Heide
  Mikhof
           

Nieuws van vroeger

 19 februari 1985 (41 jaar geleden)
Op de Mick worden de vlaggen half stok gehesen voor het plotse overlijden van mr Louis Major, de grote man van het complex. Hij had er zijn eigen kamer en kwam er regelmatig op bezoek of op de vergaderingen van de beheerraad. Louis werd 82 jaar oud.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 16:44 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08.32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Pauw op de kinderboerderij
  Pauw op de kinderboerderij
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

53 jaar geleden op maandag 3 december 1973
Drie jonge rekruten krijgen een sneeuw wit beddeke en dito lakentjes toegedekt voor hun eerste nacht bij de Belgische strijdkrachten.

Rudy Pauwels uit de Halenlei L39, actief lid van de jeugdclub Convenio, gaat naar Gent om in de gezondheidsdienst de lijdende mede-kameraden te helpen verzorgen.

Willy Heinenmann, uit de Brechtsebaan 79, wordt gelegerd in Turnhout om nadien naar de kleine kazerne van Hemiksem te verhuizen.

Bruno Dens, Hensbergelei 6, ademt verse lucht aan het frisse Noordzee-strand in Koksijde.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 woensdag 30 maart 1977
 zaterdag 18 oktober 1969
 vrijdag 03 februari 1989
 donderdag 12 november 1981
 zondag 24 september 1978