Herfst in Maria-ter-Heide
Maria-ter-Heide
  Herfst in Maria-ter-Heide
           
  • Overzet amfibieën

  • De amfibieën overzet vindt zoals elk jaar weer plaats in de Kerkedreef en sommige delen van de Miksebaan. Dit jaar werden al 175 amfibieën overgezet (bron: www.hylawerkgroep.be).
  • Meer informatie op de amfibieën overzet pagina.

Nieuws van vroeger

 24 maart 1980 (43 jaar geleden)
Op de Sint-Jobsesteenweg worden ter hoogte van het Zwart Kruis eindelijk de verkeersstrepen getrokken.  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 20:40 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is maandag om 09:08 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Chinese knobbelganzen in De Mik
  Ria G.
  Chinese knobbelganzen in De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

50 jaar geleden op vrijdag 21 december 1973
Of deze dag werkelijk korter was dan de vorige kan ik zeggen, hij was wel lekker zacht en zonnig. Mr. Pien
die ons aanraadde om de staartster Kohöetek te gaan bezien aan het firmament nam iedereen in het ootje want door de felle maneschijn was er niets te zien. Achteraf bleek dat ze een deel van de staart was kwijtgeraakt door de zonnestralen. Wie nog leeft zal ze terugzien over 20.000 jaar!

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 woensdag 11 juli 1979
 woensdag 02 april 1986
 maandag 23 augustus 1971
 woensdag 28 mei 1975
 zaterdag 16 augustus 1975