Herfst in Maria-ter-Heide
Maria-ter-Heide
  Herfst in Maria-ter-Heide
           

Nieuws van vroeger

 7 juli 1969 (56 jaar geleden)
Een geweldig onweer met een ware zondvloed die ook enkele botsingen op de Bredabaan veroorzaakte.  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

De Woudloper
  De Woudloper
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

49 jaar geleden op woensdag 6 oktober 1976
Rikske Doms nodigt zijn gepensioneerden uit op het herfstkoffiefeest. Als ontspanningsgasten treedt een degelijk koor op uit Lint. Zij zingen en spelen toneeltjes die erg goed in de smaak vallen.
's Avonds is er de eerste uitgave van de grote show in de zaal van de Kring onder het motto "Wij zijn van d'Hei." Alhoewel het eerste deel zeker te lang uitviel door het optreden van de beide chirogroepen en de scouts, mag het een succes heten dat harmonie, jeugdbewegingen en volwasseneigroepen (K.A.V. en K.W.B.) zo goed samenwerkten om het parochiecentrum te helpen uitbouwen tot een thuis voor iedereen.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 zondag 09 augustus 1981
 donderdag 17 oktober 1985
 woensdag 04 augustus 1971
 zaterdag 31 maart 1984
 dinsdag 29 juni 1965