Torenspits kerk Maria-ter-Heide
Maria-ter-Heide
  Torenspits kerk Maria-ter-Heide
           

Nieuws van vroeger

 9 februari 1989 (37 jaar geleden)
Louis Lenaerts en zijn echtgenote Caroline Hertleer, beide in de Mick, vierden hun diamanten huwelijksfeest. In de erezaal van het ziekenhuis wordt een kleine receptie gehouden voor de feestelingen en hun familieleden. De directeur van de instelling schetst in enkele woorden het leven van beide mensen. De burgemeester van Brasschaat overhandigt ee ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 13:01 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 14:14 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Torenpoort van De Mik
  Walter De Vos
  Torenpoort van De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

49 jaar geleden op zondag 5 juni 1977
De turnploeg Jong en Lenig neemt deel aan de provinciale dag te Kapellen.
In het chalet van de voerbalploeg worden de jonge kampioenelftallen bedacht met een hele feestnamiddag. Naast een uitgebreide gerechtentafel zorgen de Uilenspiegels voor de nodige ontspanning.
In het ziekenhuis st Vincentius te Antwerpen sterft mevr De-moor uit de Bossaersstraat. Ze werd amper 35jaar en was moeder van drie jonge kinderen, begrijpelijk dat er bij de geburen en kennissen veel medeleven is.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 zondag 25 april 1971
 donderdag 12 november 1981
 vrijdag 10 augustus 1979
 woensdag 04 maart 1981
 zaterdag 05 november 1988