Eenden in volle vlucht - Park De Mik
Maria-ter-Heide
  Eenden in volle vlucht - Park De Mik
           

Nieuws van vroeger

 28 maart 1981 (45 jaar geleden)
In de avondmis van 17uur komen de kandidaat-vormelingen hun naam opgeven voor het Vormsel. De kaartjes worden nadien op een mooi bord gehecht, vlak bij het hoofdaltaar.

De Raffachols geven hun lenteshow in de Kring ten voordele van de gepensioneerdenbond. Ze deden weer formidabel hun best maar iedereen had maar één wens: de volgend ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Foto moment

De Woudloper
  De Woudloper
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

49 jaar geleden op zaterdag 10 september 1977
Aan de schietstanden op de Brechtsebaan wordt er deftig op los geknald voor de internationale militaire schietwedstrijd.
Op het Zegepleintje wordt na een fuifje een hartelijk eitje gepeld: het liep zo hard van stapel dat men iemand zijn been gewoon over stampte en dat de politie en de ziekenwagen erbij te pas kwamen. Het slachtoffer zal verschillende weken of maanden werk onbekwaam blijven.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 donderdag 01 april 1971
 zondag 29 augustus 1976
 vrijdag 01 juli 1977
 vrijdag 08 juli 1977
 woensdag 15 oktober 1986