Rhododendron in bloei
Maria-ter-Heide
  Rhododendron in bloei
           

Nieuws van vroeger

 1 januari 1977 (49 jaar geleden)
In de voormiddag worden de langslapers gewekt door ambulances, politiewagens en loeiende brandweerkamions die de Essensteenweg opkrossen om een jonge man uit Essen uit zijn geslipte auto te bevrijden. Ook voor een andere jonge man uit Wuustwezel die met zijn wagen tegen een boom aanbotste aan het Dennenhof, werd het de laatste nieuwjaarsdag.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 06-01-2026 Cinema: La cocina
 13-01-2026 Cinema: The teacher who pr ...

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 15:13 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 16:12
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Jaarlijkse kermis
  Jaarlijkse kermis
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

45 jaar geleden op maandag 2 maart 1981
Na de carnavalstoet houden de mensen langs de Bredabaan grote kuis. Voor de vuilniswagens zal er deze week heel veel confetti en papieren frietzakjes meegegeven worden. Gelukkig kwamen de mannen van de gemeente in de namiddag met een extra wagen om alle vuiligheid op de neutrale plaatsen op te ruimen.



Aan het voetbalveld worden de hoge populieren voor de helft ingekort. Ze namen inderdaad heel veel licht weg voor de aanpalende tuinen.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 zondag 17 oktober 1976
 dinsdag 20 augustus 1985
 maandag 25 augustus 1969
 woensdag 01 oktober 1986
 zaterdag 18 september 1982