Deken Rene Van der Molen uit Schoten leidt de Vormselviering voor maar 9 meisjes en 20 jongens. Het weer is fris maar heel mooi zodat het een feestelijke dag is voor de jongeren en voor vele andere mensen die in het lange weekeinde van 1 mei naar de kust f de Ardennen trokken.
lees meer nieuws van vroeger
OP het kerkplein wordt getooid met mooie bloembakken. Naast erica-struikjes zitten er ook andere overwinteringsplanten in. Het tramhuisje tegenover de kerk krijgt vandalen op bezoek die enkele ruiten kapot slaan.
In het chirolokaal wordt VZW Chiro-Durentijd officieel opgericht. Deze VZW moet het huidige chirolokaal aan de Durentijdlei vrijwaren en de mogelijkheid onderzoeken om bij te bouwen omdat de oude post, waar nu de meisjeschiro in verblijft, binnenkort zal afgebroken worden.