Een kleine groep actieve leden van het A.C.V. Polygoon houden hun jaarlijks teerfeest in de zaal van Belle Vue.
Op het gemeentehuis worden de leden van de carnavalgroep 'De Heideknallers' ontvangen en ontvangen er van de schepene de symbolische sleutel van het Raadshuis.
lees meer nieuws van vroeger
In de gemeente worden nieuwe straatnaambordjes geplaatst. Ze zijn in sterk metaal en nog geen meter hoog zodat het licht van de wagens schijnt in de lichtgevende straatnaam.
45 jaar geleden op woensdag 8 juli 1981
In de gemeente worden nieuwe straatnaambordjes geplaatst. Zij zijn in sterk metaal en nog geen meter hoog zodat het licht van de wagens schijnt in de lichtgevende straatnaam. Eigenaardig genoeg stonden ze er nog geen dag of op de hoek van de Bierwertslei en de Kapellei werd er al eentje overschilderd.