Eenden in volle vlucht - Park De Mik
Maria-ter-Heide
  Eenden in volle vlucht - Park De Mik
           

Nieuws van vroeger

 12 maart 1981 (45 jaar geleden)
Een tiental mensen uit onze wijk gaan op bedevaart naar het heiligdom van Sint Jozef in Leuven. Op de terugweg in de namiddag wordt het geboortehuis van pater Damiaan bezocht met een zeer interessante tentoonstelling over zijn leven en werk bij de melaatsen.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 04:56 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Kerk en café Belle Vue
  Kerk en café Belle Vue
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

44 jaar geleden op zondag 8 augustus 1982
Een rustige, zonnige kermiszondag met de jaarlijkse fotograaf die aardige beeldjes schiet die men nadien bij Folinneke De Meyer kan gaan kopen. Dit jaar is er geen markt op het Zegepleintje, geen koers. ..wel een ballon-wedstrijd voor de kinderen bij de chiro.

Mia Ghijsels, de echtgenote van Stan Leyssens uit de Wipstraat, aangesloten bij de Vissersclub Kooit zonder Hoed uit Merksem, komt als 2de dame uit het Kampioenschap voor België.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 donderdag 07 december 1978
 zondag 19 mei 1974
 vrijdag 19 juni 1981
 maandag 03 oktober 1988
 zondag 29 augustus 1976