Torenpoort De Mik (sneeuw 2021)
Maria-ter-Heide
  Torenpoort De Mik (sneeuw 2021)
           

Nieuws van vroeger

 20 februari 1977 (49 jaar geleden)
Gans de voormiddag regende het pijpestelen zodat er gevreesd werd voor de karnavalstoet; na consultatie van de diensten van het vliegveld kwam er opluchting en hoop; het zou opklaren na de middag, wat ook gebeurde. De stoet kon rustig uittrekken en lokte heel wat volk: ook voor de eerste keer namen er volwassenen aan deel met enkele wagens. De orga ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 06:44 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Schildpadden - De Mik
  Schildpadden - De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

44 jaar geleden op zondag 8 augustus 1982
Een rustige, zonnige kermiszondag met de jaarlijkse fotograaf die aardige beeldjes schiet die men nadien bij Folinneke De Meyer kan gaan kopen. Dit jaar is er geen markt op het Zegepleintje, geen koers. ..wel een ballon-wedstrijd voor de kinderen bij de chiro.

Mia Ghijsels, de echtgenote van Stan Leyssens uit de Wipstraat, aangesloten bij de Vissersclub Kooit zonder Hoed uit Merksem, komt als 2de dame uit het Kampioenschap voor België.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 vrijdag 19 april 1985
 woensdag 10 februari 1982
 zaterdag 18 november 1978
 zaterdag 28 maart 1981
 vrijdag 23 november 1984