Parkvijver De Mik
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik
           

Nieuws van vroeger

 13 februari 1980 (46 jaar geleden)
In de jongensschool worden de nieuwe fietsplaten verkocht. Dit jaar zijn ze meer rond van model zodat het moeilijker zal zijn om ze te vernielen en af te breken; regelmatig gebeurde dat verleden jaar in de fietsenstalling van de Oude Post.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Waterkoeten in de Inslag
  Waterkoeten in de Inslag
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

43 jaar geleden op dinsdag 2 augustus 1983
De mensen van de bouwsector schieten terug aan het werk. Dat deed ook de man die een paar maanden geleden de oude post moest afbreken en opruimen. De jonge man had stiekem de grondvesten laten zitten en nog wat betonnen blokken in de kelderruimte gekipt... niet zo aantrekkelijk om er later enkele bomen te planten voor de aanlepg van het nieuwe kerkplein.
Op last van de gemeentelijke technische dienst moest alles er netjes uit gehaald worden en met goede grond terug opgevuld.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 maandag 27 april 1981
 vrijdag 06 maart 1981
 dinsdag 19 juni 1979
 zondag 30 april 1989
 zaterdag 13 juni 1987