Flying Festival 2019
Maria-ter-Heide
  Flying Festival 2019
           

Nieuws van vroeger

 7 juli 1989 (36 jaar geleden)
De eerste mosselen worden opgediend in de eethuizen. Ze zijn klein maar smakelijk. Tijdens een feestelijke viering trouwt juffrouw Hermine Raeymaekers van het eerste leerjaar uit de jongensschool met Paul Verschueren uit Aartselaar. Met een avondmis begint de parochiale bedevaart naar Lourdes. Na de mis breekt een onweer uit dat veel schad ...  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

De Woudloper
  De Woudloper
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

41 jaar geleden op vrijdag 2 maart 1984
In de plaatselijke scholen wordt er carnaval gevierd met een hele dag spel en pannekoeken, heerlijk gebakken door de leden van het ouder-comite.

Aan de rand van de Kapellei stond al een paar dagen een auto geparkeerd, naast de voorziene parking. Toen de politieagenten de nummerplaat opnamen en de man in kwestie verwittigden, bleek hij achtergelaten door een voerder die na een avondje uit, zich niet meer kon herinneren waar hij zijn auto had neergezet.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 dinsdag 13 maart 1984
 woensdag 24 oktober 1979
 zondag 13 mei 1979
 zaterdag 26 september 1981
 vrijdag 04 november 1988