Eenden in volle vlucht - Park De Mik
Maria-ter-Heide
  Eenden in volle vlucht - Park De Mik
           

Nieuws van vroeger

 10 januari 1974 (52 jaar geleden)
De bestuursleden van de vrouwengilde vieren in "besloten kring" verloren maandag met als gastvedette Louis en Stefanie Theuns die binnenkort 50 jaar getrouwd zijn.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 13-01-2026 Cinema: The teacher who pr ...

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 10:05 uur (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zaterdag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Jaarlijkse kermis - botsauto's
  Jaarlijkse kermis - botsauto's
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

42 jaar geleden op zaterdag 8 september 1984
Tijdens een Plechtige Viering wordt het gouden priesterjubileum gevierd van erepastoor C.Coulier. Confraters uit het dekanaat staan hen bij rond het altaar. Terzelfertijd werden ook enkele mensen uit het koor gehuldigd:onze trouwe organist Jules Quirijnen, de koorleider Meester Van Dessel, Meester Raeymaekers,René Theuns,Marcel Stoffelen en Jacky Theuns als lid van de Kerkraad.
Na de dankmis was er een kleine receptie in de zaal van de meisjesschool waar de burgemeester een bloemstuk overhandigde. Een koffietafel besloot de dag voor de familieleden van de gevierden.
Er werd heel hard gewerkt aan de nieuwe scoutslokalen: ze hebben een mooie cent gekost: daarom organiseerde de VZW Heikant een barbecue-avond om uit de rode cijfers te geraken. Het ging er gezellig aan toe.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 woensdag 02 november 1988
 vrijdag 02 juli 1982
 woensdag 07 april 1976
 vrijdag 06 augustus 1982
 maandag 25 september 1989