Skyline Maria-ter-Heide (achtergrond Antwerpen & haven)
Maria-ter-Heide
  Skyline Maria-ter-Heide (achtergrond Antwerpen & haven)
           

Nieuws van vroeger

 15 februari 1980 (46 jaar geleden)
Het Carnaval-weekend wordt geopend met het jaarlijkse groot bal bij Liza. Voor de jury moet het een moeilijke taak geweest zijn om de beste verkleden eruit te halen. Er was zoveel volk dat iedereen tegen iedereen aanliep en de schakering was zo groot dat het inderdaad heel moeilijk was om er de besten uit te halen.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 15:43 uur (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zondag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Reiger in park De Mik
  Walter De Vos
  Reiger in park De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

40 jaar geleden op donderdag 1 mei 1986
Meer dan zomers weer voor deze dag. Goed nieuws voor de komende winter: het aardgas kost nu al 7% minder en zal in november 25% minder moeten kosten dan vorige winter. Het gas volgt traag de dalende prijzen voor de olie aan de bron.
Nederlandse arbeiders uit de zuivelsector staken het werk zodat er geen melk van onze noorderburen meer ingevoerd wordt of er geen Vlaamse melk mag uitgevoerd worden omdat de stakers alle vervoer rond de grensposten streng controleren en de containers leeg laten lopen langs de baan.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 maandag 02 oktober 1989
 zaterdag 07 augustus 1971
 dinsdag 10 november 1981
 zondag 26 mei 1974
 maandag 14 november 1977