Parkvijver De Mik
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik
           

Nieuws van vroeger

 15 maart 1979 (47 jaar geleden)
In de kliniek van de Mick sterft oud-kolonel Jozef Lambilotte. Voorbij de Sint-Jobsesteenweg op de weg naar Brecht worden nieuwe straatlampen geplaatst en aangesloten op de openbare verlichting. Het is een hele verbetering voor de zichtbaarheid.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 06:35 uur (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zondag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

De Lego blokken
  De Lego blokken
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

40 jaar geleden op donderdag 1 mei 1986
Meer dan zomers weer voor deze dag. Goed nieuws voor de komende winter: het aardgas kost nu al 7% minder en zal in november 25% minder moeten kosten dan vorige winter. Het gas volgt traag de dalende prijzen voor de olie aan de bron.
Nederlandse arbeiders uit de zuivelsector staken het werk zodat er geen melk van onze noorderburen meer ingevoerd wordt of er geen Vlaamse melk mag uitgevoerd worden omdat de stakers alle vervoer rond de grensposten streng controleren en de containers leeg laten lopen langs de baan.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 maandag 08 december 1986
 vrijdag 06 augustus 1982
 maandag 26 oktober 1987
 maandag 02 oktober 1989
 maandag 18 februari 1980