Mensen die in de omgeving wonen van het cafe La Bare maken zich ongerust over het grondwater dat sinds eind november naar boven wordt gepompt en verloren loopt op de della Faillestraat.
lees meer nieuws van vroeger
Kalender
Openbaar vervoer
De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 08:31 uur (halte Kerk MTH).
De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!
Reeds voor 9uur zaten Jules Quirijnen en zijn echtgenote Angéle te wachten op de bus. Niet zo speciaals ware het niet dat ze juist vandaag 50 jaren geleden in het huwelijk traden. Ze wilden het jubileum totaal in de stilte laten verlopen, maar sommige ingewijden wisten het toch. Zo kwam het dat de bloemist de feestbloemen aan de deur moest afzetten.
Door een klein misverstand over het uur van een huwelijk in de kerk liet Jules zijn ega in Antwerpen op een terrasje achter in de hoop terug te koren wat niet lukte.
Nadien vertelde Jules dat het op de dag van de trouw ook al mis liep. Door het vele water na een regenbui konden de auto's niet tot aan de woning van Angéle geraken in de Kongo achter het kamp en bovendien vergat de verstrooide echtgenoot de bloemekes voor haar. Uiteindelijk kwam toen alles voor mekaar, juist zoals op de gouden jubilee, toen ze werd opgehaald door eén van de kleinkinderen.
De eerste echte verse mosselen komen vanaf vandaag op tafel. Volgens specialisten zijn de nederlandse mosselen van ongelijke grote wegens de lange koude deze winter maar goed en kostelijk.