De amfibieën overzet vindt zoals elk jaar weer plaats in de Kerkedreef en sommige delen van de Miksebaan. Dit jaar werden al 175 amfibieën overgezet (bron: www.hylawerkgroep.be).
De Raffachols treden een 2de maal op en oogsten weer een welverdiend succes en applaus. Kinderen die normaal nog te jong zijn als lid van de jeugdclub kunnen genieten van een mooie filmnamiddag met de gekende prent: " Lucky, Lucky".
In de kerk wordt de eerste inzameling gehouden voor het project van Haiti, de zaak bracht 14.901 frank ...
lees meer nieuws van vroeger
Aan het kruispunt bij het Zwarte Kruis op de Sint-Jobsesteenweg gebeurt een heel tragisch ongeval: een jonge huisvader van 2 kindjes uit Brasschaat, wordt langs achter aangereden door een camion en botst dan op een tegenligger. De jonge man is op slag dood en het verkeer wordt vele uren omgeleid.