Torenpoort De Mik (sneeuw 2021)
Maria-ter-Heide
  Torenpoort De Mik (sneeuw 2021)
           

Nieuws van vroeger

 15 december 1984 (41 jaar geleden)
Het Hof ter Mick, een tehuis voor herstellenden aan de vijver van de Mick, sluit vandaag definitief haar deuren. Het gebouw was voor de mutualiteit niet meer te betalen,vooral voor de energiekosten.
De jongens van de gemeentelijke school verzorgen de kindermis, in het teken van de advent.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 25-12-2025 Kerstmis in de kerk

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 12:31 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 14:14 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Reiger in park De Mik
  Walter De Vos
  Reiger in park De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

37 jaar geleden op dinsdag 10 mei 1988
Reeds 48 jaar geleden begon de 2de wereldoorlog die aan miljoenen mensen het leven kostte.
Enkele oude kruisjes van de begraafplaats in de Della Faillestraat worden overgebracht naar het kerkplein om geplant te worden dicht bij de calvarieberg. Het zijn samen met de andere de stille herinnering van het vroegere kerkhof, vlak bij de kerk. De kleuters komen bij het Mariabeeld aan de pastorie kaarsjes offeren en mooie bloemen planten. Met zijn allen zingen ze een mooi liedje ter ere van Moeder Maria.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 dinsdag 01 juni 1982
 vrijdag 06 maart 1981
 donderdag 28 juni 1979
 donderdag 09 oktober 1986
 zaterdag 13 november 1971