Parkvijver De Mik
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik
           

Nieuws van vroeger

 31 maart 1985 (41 jaar geleden)
Het nieuwe wandelpad naar de Mick, beginnend vanaf de kerk, wordt vandaag ingewandeld; enkel maar symbolisch want het was geen weer om buiten te komen.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Foto moment

Schildpadden - De Mik
  Schildpadden - De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

12de vlaaienslag ten voordele van de Kring

Sinds 1974 steken de afgevaardigden van de parochiale verenigingen en enkele vrijwilligers een deel van hun vrije tijd in het uitbouwen van de Kring tot een ontmoetingscentrum voor alle mensen van Maria-ter-Heide.

Momenteel zorgen zij er vooral voor dat in de Kring volgende ruimten beschikbaar blijven: een grote toneelzaal voor films, spreekbeurten, optreden ; een kleine zaal (65 personen) voor vergaderingen, kaartavonden ; een klein vergaderzaaltje (10 personen) en de hal voor recepties. Natuurlijk kost het onderhoud van dit alles veel geld. Daarom gaan we dit jaar weer, voor de 12de keer reeds, vlaaien verkopen in Maria-ter-Heide. We hopen dat we ook bij u niet tevergeefs aanbellen in september.


Meer nieuws

18-06-2020 100ste verjaardag voor Lodewijk Van Den Bergh (Aster Berkhof)
04-01-2006 Ongeval bromfiets - auto (kruispunt Kerkedreef - Bevrijdingslei)
17-05-2006 Circus tijdens schoolfeest in Mater Dei Maria-ter-Heide

Nieuws zoekwoorden

  overvallen     pfaff     torenpoort     kerkedreef     kermis