Mickse hoeve
Maria-ter-Heide
  Mickse hoeve
           

Nieuws van vroeger

 19 februari 1977 (49 jaar geleden)
Het carnaval-bal lokt weer een volle zaal bij den Hovenier. Er zijn vele mooie groepen en voor de jury was het echt moeilijk om een eerste plaats aan te duiden. Het groepje van de hongaren,het burgondisch bruidspaar en de 4- en met de koe-wachter waren zeker bij de besten.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 16:31 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08.32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Kerk en café Belle Vue
  Kerk en café Belle Vue
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

4de Heksentocht Mater Dei Maria-ter-Heide

Reeds voor de 4de maal vindt in Maria-ter-Heide de Heksentocht plaats. Hiervoor zijn wij op zoek naar moedige heksen, dappere leerlingen, tovenaars en andere grellige griezels. Indien je van wat spanning houdt, dan moet je zeker onze magische en verrassende heksentocht uitproberen. Daarvoor verwachten wij jullie verkleed op vrijdag 19 oktober tussen 19.00u en 20.30u in ons toverhol, ingang Mater Dei via Kerkedreef. Deelnemen aan deze griezelige proeven (ong. 5 km, toegankelijk voor buggy’s) kan al voor €1,50 voor kinderen van 3 t.e.m. 12 jaar (onder 3 jaar gratis!) of €2,50 voor kinderen vanaf 13 jaar en volwassenen. Kinderen dienen vergezeld te zijn van minstens 1 volwassene.

Ben je een échte treiterende tovenaar, een heftige heks of een grommende griezel, dan is er bijkomend spannend griezelparcours voorzien. Indien je geslaagd bent voor onze proeven, wordt je toegelaten in ons toverhol en krijg je je diploma. Alle deelnemers zijn verzekerd en krijgen onderweg een lekkere paddenbrij (pompoensoep). Ook dit jaar is er onderweg terug een tovenaarshut, waar u zich tegoed kan doen aan een frisse jenever, warme chocomelk en andere versnaperingen aan democratische prijzen. Wij voorzien ook opnieuw 3 prijzen voor de best verklede mini, midi en maxi heks, tovenaar of griezel. (max. één prijs per gezin). De uitslag wordt later bekendgemaakt.

Woont u in de omgeving van onze school, versier dan ook uw huis, want ook voor het mooist versierde huis voorzien wij een mooie prijs. Na deze tocht kan u terug op uw positieven komen en nagenieten in ons toverhol (= refter Mater Dei via Kerkedreef). Durf jij deze uitdaging aan?

Orgisatie: Ouderraad Mater Dei Maria-ter-Heide (info: tel. 03 663 62 26)


Meer nieuws

30-03-1977 Jiu-Jitsuclub Maria-ter-Heide bestaat 10 jaar
10-05-2007 Belgische record op 300 meter horden voor Lissa Van Damme
09-08-2005 Keurslager De La Ruelle bestaat 10 jaar (1995-2005)

Nieuws zoekwoorden

  ophokplicht     wedstrijd     brechtsebaan     rommelmarkt     buurtbus