Mickse hoeve
Maria-ter-Heide
  Mickse hoeve
           

Nieuws van vroeger

 21 januari 1983 (43 jaar geleden)
In de della Faillestraat springt een hoofdleiding van de Pidpa zodat er vele duizende liters water verloren lopen. Bijna gans de dag zitten de buurtmensen zonder water totdat tegen de avond alles hersteld was.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Torenpoort De Mik
  Torenpoort De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Bossen om te spelen

De jeugd heeft nood aan ruimte om te spelen, spelen in bossen. Vanuit de overheid wil men niet langer natuur afschermen, maar ook ruimte creëren voor recreatie. Speelzones in bossen zijn daar een goed voorbeeld van.

Speelzones zijn afgebakende zones in bosrijk gebied waar kinderen kunnen spelen en waar ze van de bospaden mogen afwijken. De speelzones in Maria-ter-Heide bevinden zich in:
  • Speelzone De Inslag
  • Speelzone Miksebaan (kruispunt Kerkedreef - Miksebaan)

Sommige speelzones worden beheerd door de gemeente, sommige door het Vlaamse Gewest via het Agentschap voor Natuur en Bos.


Meer nieuws

14-11-2003 Maria-ter-Heide stilaan in kerstsfeer
06-06-2022 Herdenkingsviering Frans Van Thillo
14-10-2005 Uitreiking van electronische identiteitskaarten verloopt op piekmomenten te stroef.

Nieuws zoekwoorden

  dienstencentrum     watertoren     pfaff     bredabaan     ophokplicht