Flying Festival 2019
Maria-ter-Heide
  Flying Festival 2019
           

Nieuws van vroeger

 14 maart 1981 (45 jaar geleden)
In het Pensionaat wordt de jaarlijkse fancy-fair gehouden ten voordele van de lagere franstalige afdeling. Aan volk ontbreekt het zeker niet.

In de nacht wordt het wachthuisje voor de autobussen aan de kerk helemaal vernield door mensen die blijkbaar geen enkel fatsoen meer hebben voor de eigendom van anderen.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zaterdag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Meerkoeten in de Inslag
  Meerkoeten in de Inslag
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Brasschaatse militairen terug

Zes maanden geleden vertrokken 300 Brasschaatse militairen naar Afghanistan om er de luchthaven van Kaboel te bewaken. Hun terugkeer werd op 17 april 2012 gevierd met een parade. Geïnteresseerd in de militaire geschiedenis van Brasschaat? Koop voor 18 euro in het Gunfire museum "Het Kamp van Brasschaat in beeld" aan: een verzamelboek van postkaarten, voorzien van de nodige uitleg.


Meer nieuws

27-09-2005 Belgian Motorhome Club op bezoek
05-10-2022 Schietoefeningen op de schietvelden
01-12-2020 Theater-wandeling: De Vos In Het Bos

Nieuws zoekwoorden

  rommelmarkt     zegeplein     brechtsebaan     buurtbus     wielerwedstrijd