Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
           

Nieuws van vroeger

 12 februari 1989 (37 jaar geleden)
Overlijden in het ziekenhuis van de Mick van Jefke De Potter die in september 93 jaar werd. De familie Peffer-Lousberg uit de Brechtsebaan 135 herdenkt in stilte haar diamanten huwelijksverjaardag met een ontvangst op het gemeentehuis. De man is erg actief in de nationale hondenclub en daarom werden ze ook vanuit deze vereniging speciaal gevierd ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 11:45 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 12:02 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

De Woudloper
  De Woudloper
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Defensieminister Flahaut reikt vleugels uit aan nieuwe helipiloten

Op dinsdagnamiddag 3 september 2002 krijgen op het militair vliegveld van Brasschaat drie nieuwe helikopterpiloten hun 'vleugels' opgespeld door Defensieminister André Flahaut.

De ceremoniële uitreiking van dit insigne is de officiële afsluiting van een twee jaar durende opleiding tot helikopterpiloot van het Lichte Vliegwezen van de Landcomponent.

Na de vleugeluitreiking wordt een nieuwe lichting van 8 kandidaat-helikopterpiloten, waaronder een vrouw, plechtig opgenomen in de vliegschool van Brasschaat.


Meer nieuws

18-02-2020 Overzet van padden, kikkers en salamanders is begonnen.
13-09-2021 Inbraak in woning Molenheide/Korenlaan
14-10-2005 Uitreiking van electronische identiteitskaarten verloopt op piekmomenten te stroef.

Nieuws zoekwoorden

  de mik     torenpoort     vogelgriep     brechtsebaan     buurtbus