Torenspits kerk Maria-ter-Heide
Maria-ter-Heide
  Torenspits kerk Maria-ter-Heide
           

Nieuws van vroeger

 26 januari 1989 (36 jaar geleden)
Aan de uitgang van de Burletheide aan de Bredabaan wordt een nieuw bushokje gebouwd.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 10:12 uur (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zondag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Kerk en café Belle Vue
  Kerk en café Belle Vue
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Fietspad Bredabaan vak Sint Jobsesteenweg-Wuustwezel

Het gemeentebestuur heeft van het Vlaamse Gewest verkregen dat in afwachting van de realisatie van een definitief fietspad langs de Bredabaan (vak Sint Jobsesteenweg-Wuustwezel), een tijdelijk fietspad wordt gerealiseerd.

De huidige parkeer- en pechstrook zal worden omgevormd tot een tijdelijk fietspad. Hierdoor hoeven fietsers niet meer uit te wijken als er een voertuig geparkeerd staat gezien parkeren op deze strook niet meer toegelaten zal zijn.

De werken worden voor de start van het nieuwe schooljaar uitgevoerd.

Met het oog op de realisatie van een volwaardig fietspad in de nabije toekomst wensen de gemeentebesturen van Brasschaat en Wuustwezel u als buurtbewoner uit te nodigen op een informatievergadering die doorgaat op maandag 12 september 2011 om 20 uur in GC ’t Schoolhuis, Theo Verellenlaan 88, 2990 Wuustwezel (Gooreind).


Meer nieuws

30-09-2020 Wielerwedstrijd Rotonde Classic afgelast
25-11-2021 Strijkatelier De Gladde Plooi valt in de prijzen
26-11-2009 Jeugdverenigingen wassen verkeers- en straatnaamborden

Nieuws zoekwoorden

  bibliotheek     vogelgriep     overvallen     zegeplein     brasschaat