Mickse hoeve
Maria-ter-Heide
  Mickse hoeve
           

Nieuws van vroeger

 4 oktober 1981 (44 jaar geleden)
Deze dag stond in het teken van de slotviering van 25jaar chiro. Na de dankviering in de kerk van half elf trok de chirogroep -begeleid met het muziek korps van Schoten- naar de eetzaal van het I8RA voor het middagmaal. In de namiddag kregen ouders en oud-leden een gezellige bontering in de Kring en werden enkele verdienstelijke mensen gehuldigd wa ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 04-10-2025 Cultureel bezoek Mickhoeve
 04-10-2025 Fluo Nightrun
 05-10-2025 Den Toren & Klein Schietve ...
 07-10-2025 Cinema: Patsers 2
 12-10-2025 Herfstwandeling Gibo Heide

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 13:03 uur (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zaterdag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Waterkoeten in de Inslag
  Waterkoeten in de Inslag
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Gemeentebestuur gaat alle bomen rooien in Durentijdlei

Begin maart organiseerde de gemeente een informatievergadering voor de bewoners van de Durentijdlei en dit voor het rooien van de laanbomen.

Het gaat niet goed met de laanbomen in de Durentijdlei. Naar aanleiding van een schadegeval heeft de verzekeringsmaatschappij laten weten niet meer tussen te komen bij een volgend schadegeval ten gevolge van de bomen. De bomen moeten dus nu gerooid worden. Ze zijn te gevaarlijk.

Op de informatievergadering kregen inwoners een toelichting door de gemeente én een onafhankelijk boom- en groendeskundige. Ook die bevestigde de gevaarlijke toestand van de bomen.

Op het einde van de vergadering ging de meerderheid van de inwoners akkoord met het in 1 fase rooien van de bomen in de Durentijdlei tussen de Kerkedreef en de Sint Jobsesteenweg. Uiteraard wordt er een nieuwe boom aangeplant, de zomereik.

Het rooien van de bomen gebeurt in de periode augustus tot eind oktober. Tijdens het winterseizoen 2011-2012 worden de bomen terug aangeplant. De bomen worden om de 8 à 9m geplant. Ook de bermen worden terug ingezaaid.


Meer nieuws

05-02-2005 Huifkar in ere hersteld
20-07-2016 Aanpassingen begraafplaats Maria-ter-Heide
02-09-2005 Naar Dorpsdag met biobus

Nieuws zoekwoorden

  kermis     rommelmarkt     deelfietsen     torenpoort     sprookjespad