Skyline Maria-ter-Heide (achtergrond Antwerpen & haven)
Maria-ter-Heide
  Skyline Maria-ter-Heide (achtergrond Antwerpen & haven)
           

Nieuws van vroeger

 29 maart 1981 (45 jaar geleden)
In de jeugdclub gaat de infodag door over e problemen in Zuid-Amerika.

Deze nacht begon het zomeruur. Leon Mattheeussen die in de mis van 10.30u met de schaal moest gaan, had vergeten zijn horloge aan te passen en kwam een uur te laat.

De Raffachols ontvangen de mensen voor hun 2de opvoering.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Foto moment

Kauw in park De Mik
  Kauw in park De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

NAVO-pijpleiding Pernis-Schoten

De bestaande kerosine pijpleiding uit de jaren '50 die loopt van het depot in Pernis (Nederland) via het pompstation in Woensdrecht (Nederland) naar het depot in Schoten, moet hersteld worden.

Het Nederlandse Ministerie van Defensie is initiatiefnemer van dit project. De vervanging van de pijpleiding vanaf Kalmthout tot in Schoten, is onder leiding van het Belgische Ministerie van Defensie.

De pijpleiding is in de afgelopen decennia te ondiep komen liggen door bijvoorbeeld werken en (wind)erosie. Hierdoor zijn er herstellingen nodig om verdere schade te voorkomen. De nieuwe pijpleiding zal zeker 50 jaar moeten meegaan. Deze ingrijpende werken zullen normaal gezien starten in het najaar van 2007.

Er wordt een informatievergadering georganiseerd voor alle geïnteresseerden van Brasschaat. Deze zal doorgaan op donderdag 29 maart 2007 om 20 uur in de gemeenteraadszaal, vrijetijdscentrum, Bredabaan 399.


Meer nieuws

12-08-2011 Nu inschrijven voor rommelmarkt van ziekenzorg Maria-ter-Heide
10-09-2005 Hedendaagse kunst voor een jarig Brasschaat
12-12-2022 Vrieskou zorgt voor een dun laagje ijs op de vijver

Nieuws zoekwoorden

  pfaff     wedstrijd     bibliotheek     kapellei     durentijdlei