Mikhof
Maria-ter-Heide
  Mikhof
           

Nieuws van vroeger

 17 maart 1972 (54 jaar geleden)
Aan het punt Essensteenweg-Bredabaan nabij het café "Scotch" wordt een zeer oude boom afgezaagd. De voorbode van het beloofde rondpunt met verkeerslichten.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 11:18 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 12:02 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Domeinbos De Inslag
  Domeinbos De Inslag
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Opgelet: code rood in bos- en heidegebieden

Het is al enkele dagen droog, zonnig en er staat wel wat wind. Helaas de ideale omstandigheden voor brandgevaar in onze natuurgebieden. Momenteel geldt dan ook code rood.

Dit wil zeggen dat de toegang tot natuurgebieden wordt afgeraden. De brandtoren in de Kalmthoutse Heide wordt elke dag bemand. Vuur maken is uiteraard verboden. En wees zeer voorzichtig met waar je een sigaret weggooit.

Het Groot en Klein Schietveld in Brasschaat zijn zo’n brandgevoelige gebieden. Ook de Kalmthoutse en Brechtse Heide liggen dichtbij. In samenwerking met Kalmthout, Essen, Wuustwezel, Brecht en Kapellen heeft Brasschaat een bijzonder nood- en interventieplan (BNIP) Bos en Heide opgesteld.

Om bezoekers van deze natuurgebieden te informeren is er de natuurbrandthermometer. Die wordt dagelijks up-to-date gehouden en werkt met alarmeringsfases groen, geel, oranje en rood.

Meer info: www.natuurenbos.be/brandfase-antwerpen


Meer nieuws

09-11-2005 Sint Maarten wordt gevierd in de kinderboerderij Mikerf
05-04-2006 Werken in Bevrijdingslei en Grote Heide
27-09-2020 Douane actie op de Sint-Jobsesteenweg

Nieuws zoekwoorden

  bredabaan     parkvijver     ziekenzorg     zegeplein     inslag