Parkvijver De Mik
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik
           

Nieuws van vroeger

 16 maart 1979 (47 jaar geleden)
Nationale sportdag in alle scholen.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Jaarlijkse kermis
  Jaarlijkse kermis
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Opgelet: code rood in bos- en heidegebieden

Het is al enkele dagen droog, zonnig en er staat wel wat wind. Helaas de ideale omstandigheden voor brandgevaar in onze natuurgebieden. Momenteel geldt dan ook code rood.

Dit wil zeggen dat de toegang tot natuurgebieden wordt afgeraden. De brandtoren in de Kalmthoutse Heide wordt elke dag bemand. Vuur maken is uiteraard verboden. En wees zeer voorzichtig met waar je een sigaret weggooit.

Het Groot en Klein Schietveld in Brasschaat zijn zo’n brandgevoelige gebieden. Ook de Kalmthoutse en Brechtse Heide liggen dichtbij. In samenwerking met Kalmthout, Essen, Wuustwezel, Brecht en Kapellen heeft Brasschaat een bijzonder nood- en interventieplan (BNIP) Bos en Heide opgesteld.

Om bezoekers van deze natuurgebieden te informeren is er de natuurbrandthermometer. Die wordt dagelijks up-to-date gehouden en werkt met alarmeringsfases groen, geel, oranje en rood.

Meer info: www.natuurenbos.be/brandfase-antwerpen


Meer nieuws

08-12-2019 Auto rijdt tegen boom in Durentijdlei
16-09-2025 De Polygoon heropent na grondige renovatie
26-01-2021 Openbare werken in de Kerkedreef

Nieuws zoekwoorden

  de mik     pfaff     ophokplicht     kermis     brasschaat