Rhododendron in bloei
Maria-ter-Heide
  Rhododendron in bloei
           
  • Overzet amfibieën

  • De amfibieën overzet vindt zoals elk jaar weer plaats in de Kerkedreef en sommige delen van de Miksebaan. Dit jaar werden al 175 amfibieën overgezet (bron: www.hylawerkgroep.be).
  • Meer informatie op de amfibieën overzet pagina.

Nieuws van vroeger

 24 maart 1972 (51 jaar geleden)
In de scoutsgroep wordt een nieuwe tak gesticht, die van de ouders. Zij zullen zorgen voor het praktische in de groep zoals kampmateriaal, tenten en onderhoud van de lokalen.  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 20:12 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is maandag om 09:08 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Site Gunfire - Alloutte
  Site Gunfire - Alloutte
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Opleidingscentrum vzw ACTA op site Campus Coppens

Op 28 maart 2011 stelde vzw ACTA haar nieuwe bedrijfsgebouw op de site van Campus Coppens voor in aanwezigheid van Vlaams minister-president Kris Peeters. Vanaf september nemen 43 medewerkers van ACTA hun intrek in de nieuwe kantoren. In 2012 staat de verhuis naar de bedrijfshal voor hun gespecialiseerde apparatuur en trainingsinstallatie voor veiligheidsattitudes op het programma.


Meer nieuws

03-07-2005 Win een etentje
14-10-2005 Uitreiking van electronische identiteitskaarten verloopt op piekmomenten te stroef.
03-03-2010 Doe mee aan de dichtwedstrijd voor het Golemboek

Nieuws zoekwoorden

  bibliotheek     brechtsebaan     kerk     paardenmolen     overvallen