Eenden in volle vlucht - Park De Mik
Maria-ter-Heide
  Eenden in volle vlucht - Park De Mik
           

Nieuws van vroeger

 17 januari 1987 (39 jaar geleden)
Voorbij het pensionaat worden enkele bomen die ziek en versleten zijn, gerooid en in stukken gezaagd.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 21:43 uur (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zaterdag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Standbeeld Alphonse della Faille
  Standbeeld Alphonse della Faille
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Prachtig weer tijdens het Flying Festival 2019

De Motorvliegtuigclub van Brasschaat (MVCB) opende het voorbije weekend (21 & 22 september 2019) haar deuren voor het grote publiek op het oudste vliegveld van België.

Talrijke oude en recentere vliegtuigen waren er te bewonderen. Naast de vliegkunsten van de piloten waren er ook infostanden, winkel- en eetkraampjes en randanimatie. Zelf kon je, mits betaling, een 20-tal minuten meevliegen in een Cessna 172.

Ook de legendarische P51 Mustang Scat VII uit 1944 was van de partij, met zijn 1500 PK en topsnelheid van 800kmh haalde hij spectaculaire stunts uit. De Belgian Air Force Red Devils sloten de namiddag af met talrijke stunts in formatie. Eentje had vlak voor vertrek motorpech.

Foto's in het fotoboek: Flying Festival 2019
Filmpje: Flying Festival 2019
Website Motorvliegtuigclub van Brasschaat: www.mvcb.be

Flying Festival 2019 - P51 Mustang


Meer nieuws

29-05-2020 GFT en tuinafval niet opgehaald
12-12-2019 Samen studeren in de wijkbibliotheek
09-07-2020 Defensie patrouilleert samen met de politie in de twee schietvelden

Nieuws zoekwoorden

  overvallen     inslag     buurtbus     vogelgriep     watertoren