Mikhof
Maria-ter-Heide
  Mikhof
           

Nieuws van vroeger

 3 maart 1979 (47 jaar geleden)
De leiding van de Chiro verkent hun plaats voor het bivak in Gemmenich in de Voerstreek. De leiding van de jongverkenners vinden een mooie kampplaats in Oren bij Oberhausen in de Oostkantons.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Site Gunfire - 75 jaar bevrijding
  Site Gunfire - 75 jaar bevrijding
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Prachtig weer tijdens het Flying Festival 2019

De Motorvliegtuigclub van Brasschaat (MVCB) opende het voorbije weekend (21 & 22 september 2019) haar deuren voor het grote publiek op het oudste vliegveld van België.

Talrijke oude en recentere vliegtuigen waren er te bewonderen. Naast de vliegkunsten van de piloten waren er ook infostanden, winkel- en eetkraampjes en randanimatie. Zelf kon je, mits betaling, een 20-tal minuten meevliegen in een Cessna 172.

Ook de legendarische P51 Mustang Scat VII uit 1944 was van de partij, met zijn 1500 PK en topsnelheid van 800kmh haalde hij spectaculaire stunts uit. De Belgian Air Force Red Devils sloten de namiddag af met talrijke stunts in formatie. Eentje had vlak voor vertrek motorpech.

Foto's in het fotoboek: Flying Festival 2019
Filmpje: Flying Festival 2019
Website Motorvliegtuigclub van Brasschaat: www.mvcb.be

Flying Festival 2019 - P51 Mustang


Meer nieuws

20-10-2006 Heksentocht georganiseerd door Mater Dei Maria-ter-Heide
15-05-2012 Dirk de Kort, Kris Peeters en majoor de Condé aan het woord
20-10-2003 Bezoek aan begraven oorlogslachtoffers in Maria-ter-Heide

Nieuws zoekwoorden

  wielerwedstrijd     zegeplein     torenpoort     stickers afvalcontainer     de polygoon