Torenpoort De Mik (sneeuw 2021)
Maria-ter-Heide
  Torenpoort De Mik (sneeuw 2021)
           

Nieuws van vroeger

 1 april 1987 (39 jaar geleden)
Onze parochiaan Mr. Ernalsteens uit de Sint-Jobsesteenweg gaat als enige belgische reporter met de Paus naar Chili.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Foto moment

Licht vliegwezen Brasschaat
  Licht vliegwezen Brasschaat
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Ruimtelijk uitvoeringsplan KMO-zone Sint-Jobsesteenweg

Brasschaat wil een beperkte KMO-zone realiseren op het terrein van het voormalige kamp van Brasschaat en de kazerne langs de Sint-Jobsesteenweg.

Thans keurde de gemeenteraad het definitieve plan goed. Het voorontwerp van het ruimtelijk uitvoeringsplan voor een Brasschaats bedrijven- en kantorenterrein werd besproken in de plenaire vergadering in het provinciehuis en ook door het Autonoom Gemeentebedrijf. De ontwerpers pasten daarop het voorontwerp aan de gemaakte opmerkingen aan.

Ondertussen gaf de gemeentelijke commissie voor Ruimtelijke ordening (Gecoro) gunstig advies. Het is dit ontwerp dat aan de gemeenteraad werd voorgelegd. Vervolgens zal het dossier bij het ministerie van Economische zaken ingediend worden met het oog op het verkrijgen van subsidising van het project wegenaanleg, nutsleidingen en duurzaamheid van het project (beperkt plaatsgebruik, technieken, wijze van verhuren enzovoorts). De mogelijkheid bestaat dat een subsidie van 60% kan verkregen worden.


Meer nieuws

03-02-2006 Overzet van padden, kikkers en salamanders
26-11-2009 Jeugdverenigingen wassen verkeers- en straatnaamborden
20-09-2021 100-jarige in Woon- en Zorgcentrum De Mick

Nieuws zoekwoorden

  glasbak     durentijdlei     pfaff     stickers afvalcontainer     parkvijver