Rhododendron in bloei
Maria-ter-Heide
  Rhododendron in bloei
           

Nieuws van vroeger

 16 maart 1969 (57 jaar geleden)
Viering van het gouden huwelijksjubileum voor Keeske Beyers en zijn echtgenote Marie Smeulders. Onze plaatselijke vedetten 'De Raffachols' geven een show voor de gepensioneerden te Niel. Ze worden al vast gelegd voor het volgende jaar.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 05:21 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Torenpoort van De Mik
  Walter De Vos
  Torenpoort van De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Ruimtelijk uitvoeringsplan KMO-zone Sint-Jobsesteenweg

Brasschaat wil een beperkte KMO-zone realiseren op het terrein van het voormalige kamp van Brasschaat en de kazerne langs de Sint-Jobsesteenweg.

Thans keurde de gemeenteraad het definitieve plan goed. Het voorontwerp van het ruimtelijk uitvoeringsplan voor een Brasschaats bedrijven- en kantorenterrein werd besproken in de plenaire vergadering in het provinciehuis en ook door het Autonoom Gemeentebedrijf. De ontwerpers pasten daarop het voorontwerp aan de gemaakte opmerkingen aan.

Ondertussen gaf de gemeentelijke commissie voor Ruimtelijke ordening (Gecoro) gunstig advies. Het is dit ontwerp dat aan de gemeenteraad werd voorgelegd. Vervolgens zal het dossier bij het ministerie van Economische zaken ingediend worden met het oog op het verkrijgen van subsidising van het project wegenaanleg, nutsleidingen en duurzaamheid van het project (beperkt plaatsgebruik, technieken, wijze van verhuren enzovoorts). De mogelijkheid bestaat dat een subsidie van 60% kan verkregen worden.


Meer nieuws

06-04-2011 Maria-ter-heide is fier op haar prachtig gerestaureerde kunstkapel
30-07-2006 Oversteekplaats ter hoogte van Eikendreef wordt veiliger
12-12-2022 Vrieskou zorgt voor een dun laagje ijs op de vijver

Nieuws zoekwoorden

  paardenmolen     brechtsebaan     vogelgriep     durentijdlei     de polygoon