Torenpoort van De Mik
Maria-ter-Heide
  Torenpoort van De Mik
           

Nieuws van vroeger

 4 maart 1984 (42 jaar geleden)
Er is weer een massa volk langs de Bredabaan om de stoet van Carna-valvierders te bewonderen. Naar het oordeel van vele mensen is de stoet dit jaar korter dan andere jaren, maar beter van inhoud. Opmerkelijk is het kleiner aantal kinderen en jongeren, 's avonds wordt er nog nagevierd.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 06:45 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

De Mick
  De Mick
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Sluikstort in speelbos Korenlaan

Het gemeentebestuur stelt vast dat er in het speelbos in de Korenlaan heel wat tuinafval gestort wordt. Dit is echter niet de bedoeling. Tuinafval kan gratis geleverd worden op het containerpark, Ploegsebaan 275 en mag niet gestort worden.

De dienst groen en natuur gaat dit tuinafval in augustus verwijderen zodat het speelbos terug in ere kan hersteld worden. Wij willen u dan ook vragen om het speelbos in zijn functie te respecteren en geen afval meer te storten op dit gemeentelijke domein. In samenwerking met de wijkagent zal er na de opruiming verhoogd toezicht worden uitgeoefend.

Wij willen u er ten slotte ook op wijzen dat illegaal storten van afval kan beboet worden met een administratieve geldboete tot 250 euro.


Meer nieuws

05-12-2005 Openbaar onderzoek nieuwe straatnamen
17-06-2020 Speelterrein Zegelei in een nieuw jasje
01-11-2005 Scholen in Maria-ter-Heide organiseerden een herfstwandeling voor hun leerlingen

Nieuws zoekwoorden

  de polygoon     paardenmolen     krantenwinkel     zegeplein     smoutebollen