Parkvijver De Mik
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik
           

Nieuws van vroeger

 19 februari 1982 (44 jaar geleden)
In de beide plaatselijke scholen vieren de kinderen carnaval. Moeders bakken wafels en pannekoeken en de kinderen mogen verkleed naar school komen. Bij de jongens komt het gezelschap van de Klonekappers een kijkje nemen en bij de meisjes wordt er zelfs gestoet langs de Bossaersstraat, de Della Faillestraat en de Bredabaan.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 22:41 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is morgen om 08.32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Schildpadden - De Mik
  Schildpadden - De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Sluikstort in speelbos Korenlaan

Het gemeentebestuur stelt vast dat er in het speelbos in de Korenlaan heel wat tuinafval gestort wordt. Dit is echter niet de bedoeling. Tuinafval kan gratis geleverd worden op het containerpark, Ploegsebaan 275 en mag niet gestort worden.

De dienst groen en natuur gaat dit tuinafval in augustus verwijderen zodat het speelbos terug in ere kan hersteld worden. Wij willen u dan ook vragen om het speelbos in zijn functie te respecteren en geen afval meer te storten op dit gemeentelijke domein. In samenwerking met de wijkagent zal er na de opruiming verhoogd toezicht worden uitgeoefend.

Wij willen u er ten slotte ook op wijzen dat illegaal storten van afval kan beboet worden met een administratieve geldboete tot 250 euro.


Meer nieuws

20-04-2010 Paaswake in Onze-Lieve-Vrouw Maria-ter-Heide
21-11-2005 Ziekenzorg Maria-ter-Heide: Pannenkoekenfeest
00-00-0000 Brasschaat heeft het oudste nog actieve vliegveld

Nieuws zoekwoorden

  bredabaan     kerk     eenden     parkvijver     dienstencentrum