Torenpoort van De Mik
Maria-ter-Heide
  Torenpoort van De Mik
           

Nieuws van vroeger

 3 december 1973 (52 jaar geleden)
Drie jonge rekruten krijgen een sneeuw wit beddeke en dito lakentjes toegedekt voor hun eerste nacht bij de Belgische strijdkrachten. Rudy Pauwels uit de Halenlei L39, actief lid van de jeugdclub Convenio, gaat naar Gent om in de gezondheidsdienst de lijdende mede-kameraden te helpen verzorgen. Willy Heinenmann, uit de Brechtsebaan 79, wordt ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 14-12-2025 Kerstmarkt in Polygon
 25-12-2025 Kerstmis in de kerk

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 19:42 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is morgen om 08.32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Kauw in park De Mik
  Kauw in park De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Sluikstort in speelbos Korenlaan

Het gemeentebestuur stelt vast dat er in het speelbos in de Korenlaan heel wat tuinafval gestort wordt. Dit is echter niet de bedoeling. Tuinafval kan gratis geleverd worden op het containerpark, Ploegsebaan 275 en mag niet gestort worden.

De dienst groen en natuur gaat dit tuinafval in augustus verwijderen zodat het speelbos terug in ere kan hersteld worden. Wij willen u dan ook vragen om het speelbos in zijn functie te respecteren en geen afval meer te storten op dit gemeentelijke domein. In samenwerking met de wijkagent zal er na de opruiming verhoogd toezicht worden uitgeoefend.

Wij willen u er ten slotte ook op wijzen dat illegaal storten van afval kan beboet worden met een administratieve geldboete tot 250 euro.


Meer nieuws

30-06-2015 Ambachtelijk ijs gemaakt door Johan Segers
23-11-2019 Lokale politie Brasschaat onderschept 2 keer levering van drugs
12-12-2021 Drie zwarte zwanen tijdelijk verhuisd

Nieuws zoekwoorden

  brasschaat     parkvijver     bredabaan     vogelgriep     paardenmolen