Skyline boven Maria-ter-Heide
Maria-ter-Heide
  Skyline boven Maria-ter-Heide
           

Nieuws van vroeger

 19 januari 1981 (45 jaar geleden)
Op het gemeentehuis worden sportmannan gevierd en gehuldigd, waaronder Benny Ickx als gangmaker voor Bloso.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Rhododendron in bloei
  Rhododendron in bloei
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

TV-kijkers willen de uitdagingen in het echt zien

Nu de stoet van het VRT-programma Fata Morgana uit Brasschaat verdwenen is, krijgen verschillende gemeentediensten heel wat vragen van Vlamingen over het hele land die vooral de graffitimuur, maar ook de reuzegrote schilderijen en de karikaturen in het echt willen zien.

De reuzegrote schilderijen én de karikaturen zullen te bewonderen zijn op de Brasschaatse Dorpsdag op 2 september.

De graffitimuur van meer dan 3000 m² werd echter gemaakt op een afgesloten en niet toegankelijk domein (Aan de Sint-Jobsesteenweg ter hoogte van Luitenant Coppenskazerne in Maria-ter-Heide). Maar in afspraak met de dienst toerisme en de jeugddienst wordt het terrein tijdelijk voor het publiek opengesteld op vrijdag 17 augustus 2007 en zaterdag 18 augustus 2007, telkens van 10 tot 12 en van 14 tot 16 uur. Wellicht volgen er in september nog data waarop de terreinen worden opengesteld.

Update 21/08/2007: Nieuwe data om de grafiti te zichtigen (vrijdag 24, zondag 26 en vrijdag 31 augustus 2007, telkens van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur)


Meer nieuws

27-05-2020 Mondmaskers en filters voor de inwoners
06-02-2006 Auto-inbraken in Maria-ter-Heide
27-05-2006 Federatie Brasschaat vormsel 2007

Nieuws zoekwoorden

  bredabaan     de polygoon     deelfietsen     overvallen     durentijdlei