Skyline Maria-ter-Heide (achtergrond Antwerpen & haven)
Maria-ter-Heide
  Skyline Maria-ter-Heide (achtergrond Antwerpen & haven)
           

Nieuws van vroeger

 3 april 1987 (39 jaar geleden)
Bijna 1000 vlaaien worden ten huize afgeleverd door de leerlingen van de Jongensschool. De opbrengst dient om een fotocopierapparaat aan te schaffen.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Foto moment

Domeinbos De Inslag
  Domeinbos De Inslag
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Verslag: Carnaval in de school

OP vrijdag 19 februari 1982 was gans de school in feeststemming. Er werd carnaval gevierd! De meeste kinderen hadden hun beste pak aangetrokken. Piraten, soldaten, zorro's en overvallers maakten de school onveilig. Wilde dieren liepen vrij rond op de speelplaats. We hadden zelfs een paar dames en een rasechte punker. Verschillende moeders hadden die dag hun mooiste short voorgebonden en bakten hele stapels wafels. En smullen dat we deden!
's Namiddags kregen we de Klonekappers op bezoek. Zij pikten uit iedere klas de 3 beste verklede uit. Na een kritische blik op de uitverkoren feestneuzen werden de bordjes in de hoogte gestoken en de punten geteld.


Meer nieuws

10-08-2006 Vraag en antwoord (Parkbode): Miksebaan en Brechtsebaan
22-10-2007 Grote pannenkoekenbak ten voordele van ziekenzorg Maria-ter-Heide
20-09-2005 Week van het Bos: kom nieuw terrein verkennen!

Nieuws zoekwoorden

  bredabaan     overvallen     wedstrijd     bibliotheek     paardenmolen