Herfst in Maria-ter-Heide
Maria-ter-Heide
  Herfst in Maria-ter-Heide
           

Nieuws van vroeger

 17 oktober 1981 (44 jaar geleden)
Leden van de plaatselijke scoutsgroep bieden marsepein te koop aan voor de verdere afbouw van hun lokalen in de Halenlei.

In het Lindenhof viert Prins Carnaval Theo Van Gogh en prinsen Myriam nemen afscheid. Omwille van het bar slechte weer was er bijna geen volk om een uitgeleide te doen. Meteen werd het startsein gegeven voor een n ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 18-10-2025 Heksentocht - Halloweentoc ...
 21-10-2025 Cinema: Small things like ...
 28-10-2025 Cinema: Soft leaves
 25-12-2025 Kerstmis in de kerk

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 20:12 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is maandag om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Licht vliegwezen - Militair domein
  Licht vliegwezen - Militair domein
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Voetpaden Struikenlaan, Ericalaan, Kleine Heide en Dopheidelaan

De voetpaden in de Struikenlaan, de Ericalaan, de Kleine Heide en de Dopheidelaan zijn op sommige plaatsen in slechte staat.

Aangezien er in deze straten slechts een beperkt aantal woningen staan, besloot het gemeentebestuur om het voetpad, gelegen op de binnenring van de Struikenlaan aan de zijde van de pare huisnummers, te verwijderen. Hetzelfde zal gebeuren met het voetpad van de Ericalaan aan de zijde van de onpare huisnummers. Ook de voetpaden van de Dopheidelaan en de Grote Heide en het gedeelte van de Struikenlaan tot de Bredabaan aan de zijde van de onpare nummers worden verwijderd.

De vrijgekomen bermen worden ingezaaid. De werken zouden begin september 2005 van start gaan. Niettemin zullen dringende herstellingen nog voor de zomervakantie gebeuren.


Meer nieuws

22-11-2020 Stroompanne in een groot deel van Maria-ter-Heide
30-09-2019 Natuurwandeling door het Klein Schietveld: Herstkleuren en zaden
14-01-2006 Poppen- en berenbeurs in Brasschaat

Nieuws zoekwoorden

  kerkedreef     de polygoon     sprookjespad     overvallen     inslag