Torenpoort De Mik (sneeuw 2021)
Maria-ter-Heide
  Torenpoort De Mik (sneeuw 2021)
           

Nieuws van vroeger

 17 maart 1972 (54 jaar geleden)
Aan het punt Essensteenweg-Bredabaan nabij het café "Scotch" wordt een zeer oude boom afgezaagd. De voorbode van het beloofde rondpunt met verkeerslichten.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Site Gunfire - Gepanserde UN tank
  Site Gunfire - Gepanserde UN tank
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Vorderingen restauratie kapel

Ter gelegenheid van het met pensioen gaan van pastoor Frans Van Thillo had hij de wens uitgedrukt geen persoonlijke geschenken te ontvangen, maar de totaliteit van de geldelijke giften te gebruiken voor de restauratie van de weekkapel.

Ondertussen is men al enkele maanden bezig met de restauratie. Men vermoedt dat het klaar zal zijn tegen Kerstmis. Zo heeft men het plafond geschilderd in houtimitatie, wordt de eikenhouten vloer opgeschuurd en heeft men de lambrisering, dat nog komt uit het kasteel Lackbors in Deurne, volledig gerestaureerd.


Meer nieuws

05-10-2005 Brasschaat reikt volgend jaar haar Oscar uit
02-07-2011 Jobstudent zwaargewond bij arbeidsongeval
04-08-2011 Feestweekend in Maria-ter-Heide met kermis, wielerwedstrijden en gratis muzikale optredens

Nieuws zoekwoorden

  eenden     sprookjespad     de mik     brechtsebaan     watertoren