Flying Festival 2019
Maria-ter-Heide
  Flying Festival 2019
           

Nieuws van vroeger

 21 februari 1989 (37 jaar geleden)
Toen in de vroege morgen de achterdeur van de kerk helemaal geopend was, was het duidelijk dat er ongewenst bezoek was geweest. Alle kasten werden doorzocht, de offerblokken van het stoelgeld geopend, maar er bleek gelukkig niets meegenomen. Ook in de kerk van Driehoek werd ingebroken. Uitstap van gepensioneerden naar Succes-Kleding-Meyer in Aar ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 22:13 uur (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zaterdag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Site Gunfire - Gepanserde UN tank
  Site Gunfire - Gepanserde UN tank
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Vorderingen restauratie kapel

Ter gelegenheid van het met pensioen gaan van pastoor Frans Van Thillo had hij de wens uitgedrukt geen persoonlijke geschenken te ontvangen, maar de totaliteit van de geldelijke giften te gebruiken voor de restauratie van de weekkapel.

Ondertussen is men al enkele maanden bezig met de restauratie. Men vermoedt dat het klaar zal zijn tegen Kerstmis. Zo heeft men het plafond geschilderd in houtimitatie, wordt de eikenhouten vloer opgeschuurd en heeft men de lambrisering, dat nog komt uit het kasteel Lackbors in Deurne, volledig gerestaureerd.


Meer nieuws

05-02-2005 Huifkar in ere hersteld
06-06-2006 Recreatiegebied 'Grote Heide' werd plechtig ingehuldigd
12-08-2006 Ramkraak bij optiek Jan Huysmans

Nieuws zoekwoorden

  buurtbus     brechtsebaan     overvallen     kerkedreef     torenpoort