Mickse hoeve
Maria-ter-Heide
  Mickse hoeve
           

Nieuws van vroeger

 6 juli 1975 (50 jaar geleden)
's Nacht hebben de meeste mensen uit onze wijk gedurende een paar uren geen elektriciteit doordat -gelukkig op een plaats waar nog geen dales liggen- de kabel die geraakt werd door een bulldozer onder kortsluiting geraakt. Een ganse dag werken enkele mensen om de zaak weer klaar te krijgen.  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Standbeeld Alphonse della Faille
  Standbeeld Alphonse della Faille
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Vormingscentrum 't Dakhuus failliet

Het vormingscentrum 't Dakhuus werd vandaag failliet verklaard. De laatste weken was er bij veel cursisten argwaan. Vele studenten stonden voor een gesloten deur of kregen geen gehoor via telefoon of email. Enkel de beperkte uitleg dat de lessen omwille van de corona epidemie werden uitgesteld, staat te lezen op de website.

Einde 1981 werd 't Dakhuus ontstaan vanuit de plaatselijke Oxfam Wereldwinkel bedoeld om vergaderingen of vormingsactiviteiten te houden. De laatste 20 jaar was het één van de grootste vormingscentra van de provincie met heel veel verschillende cursussen als aanbod.

Enkel cursisten hadden al een facebookgroep opgericht. Gedupeerden kunnen zich aansluiten bij de facebookgroep "Duupjes".

Vormingscentrum 't Dakhuus


Meer nieuws

08-12-2008 16de Gluhwijnavond georganiseerd door de middenstand van Maria-ter-Heide
07-01-2020 Nieuwe Lente-cursussen in het Dakhuus
25-10-2020 Mondneusmasker verplicht op de Bredabaan

Nieuws zoekwoorden

  smoutebollen     buurtbus     inslag     bredabaan     watertoren