Herfst in Maria-ter-Heide
Maria-ter-Heide
  Herfst in Maria-ter-Heide
           

Nieuws van vroeger

 16 juni 1981 (44 jaar geleden)
Op het kerkplein worden de bloembakken voorzien van zwarte aarde en met mooie bloemen gevuld. Het zal mooi worden.

De meisjes uit de hoogste klassen gaan op schoolreis naar Lier en Mechelen om naast enkele culturele dingen ook te spelen in de speeltuin van Lisp.  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Chinese knobbelganzen in De Mik
  Ria G.
  Chinese knobbelganzen in De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Vraag en antwoord (Parkbode): Miksebaan en Brechtsebaan

Gedeelte Miksebaan alleen voor plaatselijk verkeer?
Bewoner: Kan de gemeente geen maatregelen nemen tegen het sluipverkeer langs de Miksebaan tussen de Sint-Jobsesteenweg en het Centrum. Vooral 's morgens en 's avonds wordt het gedeelte met de verkeersdrempels veel gebruikt. De rijbaan is smal en het drukke verkeer is hinderlijk voor de talloze fietsers.

Gemeentebestuur Brasschaat: Het gemeentebestuur denkt eraan om het gedeelte van i de Miksebaan tussen de Pauwelslei en de Sint-Jobsesteenweg te verbieden voor doorgaand verkeer. Alleen plaatselijk verkeer en fietsers zouden dit stuk nog kunnen gebruiken.

Parkeren vooraan in Brechtsebaan
Bewoner: De hoek van de Brechtsebaan met de Berrelei werd ingezaaid. Mag hier dan niet meer geparkeerd worden? Er is hier al zo weinig parkeermogelijkheid.

Gemeentebestuur Brasschaat: Het is onze betrachting om zoveel mogelijk groene bermen te hebben langs onze straten. Brasschaat zou een minder groen uitzicht hebben als we van de bermen parkeerstroken zouden maken. Zo ook in de Berrelei. Op het gedeelte dat opnieuw werd ingezaaid werd ten onrechte steeds geparkeerd. We hebben dit willen veranderen, overigens ook op vraag van de bewoner. Er worden alvast bijkomende parkeerplaatsen gecreeerd langs de Berrelei en aan de leerkrachten werd gevraagd voortaan te parkeren op de parking van de naastgelegen tennisterreinen. Indien er zich nog parkeerproblemen zouden voordoen, onderzoeken we de mogelijkheid gebruik te maken van de ruime parking langs de De Beelenlei; mogelijk kunnen we een 200 meter lang verbindingspaadje aanleggen tussen deze parking en de school.


Meer nieuws

03-06-2006 Ruimtelijk uitvoeringsplan KMO-zone Sint-Jobsesteenweg
14-09-2005 Slotdriedaagse dienstencentrum Maria-ter-Heidehove was een groot succes
19-04-2023 Inschrijvingsregister bescheiden woningen ARRO

Nieuws zoekwoorden

  inslag     sprookjespad     kerkedreef     watertoren     paardenmolen