Torenspits kerk Maria-ter-Heide
Maria-ter-Heide
  Torenspits kerk Maria-ter-Heide
           

Nieuws van vroeger

 30 april 1976 (49 jaar geleden)
Aan het scoutslokaal worden de tenten opgesteld voor de maxi-kermis, ten voordele van de lokalen en de groep. In het ziekenhuis Vesalius sterft op 75-jarige leeftijd mevr. Trinette Leyssen. Ze was vele jaren leerkracht in het pensionaat en vooral gewaardeerd om haar werk in de plaatselijke bibliotheek.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 18-05-2025 Schaapscheerfeest kinderbo ...

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 17:16 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is morgen om 08.32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Reiger in park De Mik
  Walter De Vos
  Reiger in park De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Win een etentje

Wie op 11 juli 2005 de leeuwenvlag uithangt kan deelnemen aan een loting, ingericht door de vzw Guldensporen van Brasschaat. Er staat een etentje op het spel in één van de restaurants die streekeigen gerechten opdienen.

Gelieve te verwittigen, ten laatste op 10/07/2005 te 10u, als u meedoet, Bert Gauthier(Prins Kavellei 17), Annie Duerloo(de Borrekenslei 59), Mieke De Bats(Jacobuslei 69), Gilbert De Corte(Lage Kaart 625).


Meer nieuws

13-03-2012 33ste maal wandeltocht
26-10-2020 Drugsdealer opgepakt op Park & Ride zone Sint-Jobsesteenweg
07-03-2022 Diefstal in een woning in de Durentijdlei (2)

Nieuws zoekwoorden

  wedstrijd     paardenmolen     kapellei     pfaff     rommelmarkt