Flying Festival 2019
Maria-ter-Heide
  Flying Festival 2019
           

Nieuws van vroeger

 14 november 1977 (48 jaar geleden)
Aan de gevaarlijke en beruchte bocht bij het Zwarte Kruis op de Sint-Jobsesteenweg gebeurt een zwaar ongeval: een camion, geladen met 196 varkens op laatste reis naar Rome mist er de bocht en belandt in de gracht. Vele varkens laten er het leven bij en anderen lopen versuft rond in de bossen. Vele uren was alle verkeer op deze drukke baan onmogelij ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 16-11-2025 Vertellingen in De Polygoo ...
 18-11-2025 Cinema: The brutalist
 25-11-2025 Cinema: Jeunes Meres
 14-12-2025 Kerstmarkt in Polygon
 25-12-2025 Kerstmis in de kerk

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 20:12 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is maandag om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Torenpoort van De Mik
  Walter De Vos
  Torenpoort van De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Zware brand in Maria-ter-Heide

Een uitslaande brand zette zondagavond (14/11/2004) een villa met een rieten dak in Maria-ter-Heide in lichterlaaie. De moeder, haar vier zonen en een vriend konden zich in veiligheid brengen.
Ze werden enkel ter controle naar het ziekenhuis gebracht. De garage brandde af, ook de rest van de woning liep ernstige schade op. Burgemeester Dirk De Kort en OCMW-secretaris Bruno Van Mengsel kwamen polshoogte nemen. Het was Bruno Van Mengsel die het gezin meteen een woning aanbood, maar ze vonden onderdak bij vrienden.


Meer nieuws

20-08-2025 Optiek Jan Huysmans wordt Oogwereld Jan Huysmans
29-11-2021 Bladopruiming Kerkedreef / Bevrijdingslei
01-03-2006 Afscherm- of ophokplicht in heel België

Nieuws zoekwoorden

  torenpoort     paardenmolen     kerkedreef     durentijdlei     de mik