Mikhof
Maria-ter-Heide
  Mikhof
           

Nieuws van vroeger

 30 juni 1979 (46 jaar geleden)
Er is een opendeurdag in 18RA met tentoonstelling van legermateriaal en sportwedstrijden. De opkomst en deelname lag ver beneden de verwachtingen omdat vele mensen al de weg hadden gekozen naar een vakantieland of oord. Tegen de middag vertrekken de welpen op grote jacht en kamp naar Wechelderzande bij Herentals.  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 23:41 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is morgen om 08.32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Standbeeld dienstencentrum
  Standbeeld dienstencentrum
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Don Bosco pasta avond (à volenté)

zaterdag 14 maart 2020 vanaf 17:00 uur

Waar: Don Bosco 23ste - Nieuwpoortlei 40 - 2930 Brasschaat
Toegang: €15 (volwassenen) / €10 (kinderen)

Een gezellige avond waarop u een pasta kan verorberen onder goed gezelschap. Op de menu staan 3 verschillende pasta’s, waarvan er twee vegetarisch te verkrijgen zijn. Voor elk wat wils dus! In de prijs is koffie/thee en dessert inbegrepen.

Ook dit jaar werken we weer met twee shiften, een vroege en een late, zodat iedereen de kans krijgt erbij te zijn.

De eerste shift is welkom vanaf 17u voor de aperitief en mag vanaf 17u30 de voeten onder tafel schuiven.
De tweede shift is vanaf 19u30 welkom en mag de maaltijd verwachten tegen 20u00.
We voorzien daarnaast ook een extra caféruimte voor zij die al wat vroeger willen komen aperitieven of voor zij die nog wat langer willen blijven plakken!

Inschrijven via www.23ste.be

Meer info: www.23ste.be

Meer te doen in Maria-ter-Heide