Mickse hoeve
Maria-ter-Heide
  Mickse hoeve
           

Nieuws van vroeger

 6 oktober 1976 (49 jaar geleden)
Rikske Doms nodigt zijn gepensioneerden uit op het herfstkoffiefeest. Als ontspanningsgasten treedt een degelijk koor op uit Lint. Zij zingen en spelen toneeltjes die erg goed in de smaak vallen. 's Avonds is er de eerste uitgave van de grote show in de zaal van de Kring onder het motto "Wij zijn van d'Hei." Alhoewel het eerste deel zeker te lang ...  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 19:42 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is morgen om 08.32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Site Gunfire - Gepanserde UN tank
  Site Gunfire - Gepanserde UN tank
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Toneel: De Jossen

zondag 15 maart 2020 vanaf 14:30 uur

Waar: Zaal De Polygoon - Kapellei 15 -2930 Brasschaat

BELANGRIJK: Omwille van veiligheidsmaatregelingen (i.v.m het coronavirus) wordt deze activiteit afgelast. Deze activiteit gaat niet door.

Parktheater VZW stel voor het toneelstuk "De Jossen" van Tom Lanoye.

Welkom in het Rijk der Jossen! Het land waar iedereen Jos heet met zijn familienaam... én met zijn voornaam. Waar iedereen gelijk is voor de wet en iedereen zich veilig voelt, beschermd door de andere Jossen. De Jossen hebben hun eigen Jos-dom gecreëerd. Waar iedereen zich aan de regels houdt, de rituelen trouw vervult, de onhebbelijkheden gesmoord worden in het groepsgevoel, waar iedereen zijn weg en plaats vindt in de complexe chaos van de buitenwereld. Waar niemand ge-'jos't wordt door een ander... Tot op een dag één van de Jossen er uit wil stappen. Het Josdom staat op zijn kop, davert op zijn grondvesten. De Josmaskers vallen af, ambities komen boven en er wordt gevochten: voor en tegen elkaar, voor en tegen het groepsgebeuren, voor en tegen het individu. Is dit de val of de revival der saamhorigheid? Tom Lanoye schetst op komische wijze maar met een tragische ondertoon het spanningsveld tussen individu en groep.

Meer info: http://www.parktheater.be

Meer te doen in Maria-ter-Heide

18-10-2025 Heksentocht - Halloweentocht
07-10-2025 Cinema: Patsers 2
28-10-2025 Cinema: Soft leaves