Herfst in Maria-ter-Heide
Maria-ter-Heide
  Herfst in Maria-ter-Heide
           

Nieuws van vroeger

 1 december 1988 (37 jaar geleden)
Om 6.45uur gebeurt aan de Wipstraat een ongeval: een bromfietser die uit de Wipstraat de Bredabaan opreed werd door een auto omver gereden, en naar het ziekenhuis overgebracht.
In alle militaire kazernes wordt het nieuwe telefoon-net "Bemilcom" -zoiets als Belgisch militair communicatienet- in gebruik genomen. Het is een speciale militaire lij ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 14-12-2025 Kerstmarkt in Polygon
 25-12-2025 Kerstmis in de kerk

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 11:01 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 12:02 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Meerkoeten in de Inslag
  Meerkoeten in de Inslag
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Corona maatregel 1: Cafés, taverne's en restaurants gesloten

Door de vele maatregelingen die getroffen worden in verband met het Coronavirus worden alle café's, tavernes en restaurants gesloten vanaf 13 april rond middernacht. Ze zijn genoodzaakt om zeker te sluiten t.e.m 5 april 2020, een extra veiligheidsmaatregel die de overheid ons opgelegd heeft. Vele van de restaurants willen hun klanten nog wel bedienen via thuisleveringen van maaltijden.


Meer nieuws

13-03-2012 33ste maal wandeltocht
08-09-2006 Een begeleide wandeling in natuurgebied 'De Mik'
02-07-2023 Van betonnen speelplaats naar groene oase

Nieuws zoekwoorden

  wielerwedstrijd     krantenwinkel     dienstencentrum     bibliotheek     smoutebollen