Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
           

Nieuws van vroeger

 17 juni 1979 (46 jaar geleden)
In het stadion gaat de Sacramentsviering door met een geconcelebreerde mis die dit jaar in het thema werd opgedragen van het Jaar van het Kind. Na de viering stegen honderden ballonnen met een zucht in de lucht tot groot applaus van de vele aanwezigen.

Op de terreinen naast het voetbalveld ging weer een demonstratie door van de plaa ...  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Jaarlijkse kermis
  Jaarlijkse kermis
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

49 jaar geleden op zondag 2 mei 1976
Net nadat de tenten waren afgebroken op het terrein van de maxi-kermis, begon het wat te regenen, eigenlijk de moeite niet om er over te spreken, maar sommige mensen zeiden dat het gezien de aanhoudende droogte, wel "gouden regen" was voor de tuin.



In gans het land komt de chiro op straat met sport en spel en de aandacht op speelruimten en aangepaste mogelijkheden vanweg de publiek overheid.



In de torenpoort van de Mik is er vandaag een intiem en klein feestje. Door Baelemans en zijn Lien vieren er hun houden bruiloft. De gebeurtenis wordt in alle stilte herdacht want Lien en den Door wensen geen drukte in de poort. Bijna gans hun huwelijksleven speelde zicht af in het domein van de Mik. Eerst op een boerderijke dat in de oorlog helemaal afbrandde en na de vlucht in de poort vant de brug. Hier leven de 2, samen 155 lentes, heel rustig en gezellig bij de vijver, de eendjes, midden in het groen als in een sprookjesbos.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 zondag 27 mei 1984
 zaterdag 03 maart 1979
 donderdag 19 juni 1975
 zaterdag 03 september 1983
 donderdag 13 oktober 1983