Torenpoort De Mik (sneeuw 2021)
Maria-ter-Heide
  Torenpoort De Mik (sneeuw 2021)
           

Nieuws van vroeger

 18 april 1988 (37 jaar geleden)
Aan de kerk wordt het schuilhoekje geplaatst voor de busdiensten naar Wuustwezel. Wel even wennen aan de scherpe bocht rondom het hokje, bijzonder voor de fietsers en brommers die nog vlug het oranje licht willen halen.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zaterdag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Schildpadden - De Mik
  Schildpadden - De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

47 jaar geleden op zondag 9 april 1978
Om de nodige onkosten van de Kring wat te verlichten werd een tombola georganiseerd die vandaag wordt uit getrokken. In de namiddag is er filmvertoning die maar heel weinig succes kende, wel gezien het extra mooie weer. Toch kon weer een goede 50.000fr op het spaarboekje gezet worden. Binnenkort komt de beheerraad samen om het grote dak van de zaal onder ogen te nemen voor eventuele herstellingen. Mensen die er iets van kunnen weten, schatten de onkosten voor dit dak op een goede 100 blauwe briefjes.

Kinderen van de militairen zoeken in het kamp nog naar (late) paaseieren en vinden die ook. De zoektocht naar deze lekkernijen werd uitgedokterd door de club van de onderofficieren.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 dinsdag 05 september 1989
 vrijdag 17 mei 1974
 zaterdag 08 september 1984
 vrijdag 14 maart 1980
 vrijdag 20 april 1984