Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
           

Nieuws van vroeger

 10 februari 1980 (46 jaar geleden)
Een grote massa wandelaars in de Kerkedreef om van de lente en de poesjes aan de wilgentakken te genieten.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 19:12 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is morgen om 08.32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Kalfje op de kinderboerderij
  Kalfje op de kinderboerderij
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

48 jaar geleden op zondag 9 april 1978
Om de nodige onkosten van de Kring wat te verlichten werd een tombola georganiseerd die vandaag wordt uit getrokken. In de namiddag is er filmvertoning die maar heel weinig succes kende, wel gezien het extra mooie weer. Toch kon weer een goede 50.000fr op het spaarboekje gezet worden. Binnenkort komt de beheerraad samen om het grote dak van de zaal onder ogen te nemen voor eventuele herstellingen. Mensen die er iets van kunnen weten, schatten de onkosten voor dit dak op een goede 100 blauwe briefjes.

Kinderen van de militairen zoeken in het kamp nog naar (late) paaseieren en vinden die ook. De zoektocht naar deze lekkernijen werd uitgedokterd door de club van de onderofficieren.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 donderdag 17 mei 1984
 dinsdag 22 mei 1984
 vrijdag 27 december 1968
 vrijdag 16 mei 1980
 zondag 14 mei 1967