Skyline Maria-ter-Heide (achtergrond Antwerpen & haven)
Maria-ter-Heide
  Skyline Maria-ter-Heide (achtergrond Antwerpen & haven)
           

Nieuws van vroeger

 22 februari 1989 (37 jaar geleden)
In de Officierendreef worden grote graafwerken uitgevoerd en de nieuwe gasleiding aangelegd.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 09:12 uur (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zondag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Standbeeld dienstencentrum
  Standbeeld dienstencentrum
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Amfibieën ontwaken stilaan uit winterslaap

De winter mag dan nog wel volop bezig zijn. Sommige dieren ontwaken stilaan uit hun winterslaap. Zo ook de amfibieën zoals de padden, kikkers en salamanders. In de periode van half februari tot begin april steken deze dieren massaal de straat over op zoek naar de ideale broedplaats, een vijver of een beek.

In de Kerkedreef kunnen de dieren veilig via tunnels onder de dreef de straat oversteken. In de Miksebaan worden deze dieren geholpen door de vrijwilligers van Natuurpunt Brasschaat. Afgelopen zaterdag hebben de vrijwilligers een deel van de Miksebaan amfibieën-veilig gemaakt door een schutting en vangemmers te plaatsen.

Help deze dieren en beperk tijdens de amfibieëntrek het gebruik van je wagen in de Miksebaan en de Kerkedreef (stuk aan de hofgracht). Zo redt je verschillende levens.

Meer info: Amfibieën overzet pagina.

Telbord van overzetten padden.


Meer nieuws

15-05-2012 Dirk de Kort, Kris Peeters en majoor de Condé aan het woord
02-11-2012 Een BIN in Mariaburg en Maria-ter-Heide
02-06-2005 Just for fun triatlon

Nieuws zoekwoorden

  de polygoon     dienstencentrum     watertoren     glasbak     vogelgriep