Torenpoort De Mik (sneeuw 2021)
Maria-ter-Heide
  Torenpoort De Mik (sneeuw 2021)
           

Nieuws van vroeger

 25 maart 1979 (47 jaar geleden)
Zondag van half-vasten en grote bontering van de Chiro in de vernieuwde zaal van de Kring waar geen enkele stoel onbezet bleef. Er gebeurde ook een klein ongevalletje toen Jos Bleys in de gang uitgleed en een rib brak met die weken werkonbekwaamheid.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Foto moment

Standbeeld dienstencentrum
  Standbeeld dienstencentrum
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Open Monumentendag 2005: Artilleriemuseum

Dankzij de medewerking van de militairen van Maria-ter-Heide is het mogelijk om het artilleriemuseum te bezoeken tijdens de open Monumentendag. De geschiedenis van het kamp van Brasschaat kun je er volgen en tevens enkele artilleriestukken bekijken. Sommigen hebben nog een houten onderstel, het thema van deze Monumentendag.

Tijdens de wandeling loop je langs een houten gaanderij van de mess-onderofficieren, alsook langs de paardenstallen, die nog in oorspronkelijke staat zijn bewaard. Hout is ook het thema dat de leerlingen van de reg. academie voor beeldende kunsten inspireerden voor hun tentoonstelling aldaar.

De organisatie Monumentenwacht zal aanwezig zijn om hun werking te tonen. Monumentenwacht controleert regelmatig beschermde en waardevolle gebouwen op gebreken. Zo kan tijdig worden ingegrepen om het monument te redden.

Waar? Artillerieschool 'Kwartier West' - Kapellei - 2930 Brasschaat (van 10.00u tot 17.00u op zondag 11 september 2005)

Reservatie noodzakelijk: telnr. 03 652 04 00; cultuurcentrum[AT]brasschaat.be


Meer nieuws

06-06-2022 Herdenkingsviering Frans Van Thillo
13-08-2019 Uitslag wielerwedstrijden
08-02-2020 Nieuwe oplaadpaal voor elektrische wagens

Nieuws zoekwoorden

  krantenwinkel     ophokplicht     kerkedreef     sprookjespad     wielerwedstrijd